WYSYŁKA GRATIS PRZY ZAKUPIE OD 300ZŁ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Jak wybierać tekstylia dla swojego domu?

Kocyki Dziecięce Red Lychee Baby

Dobrze dobrane tekstylia potrafią, zależnie od potrzeb, znacznie unowocześnić, ocieplić lub dodać przytulności każdemu z urządzanych wnętrz. Dlatego poniżej znajdziecie garść informacji na temat narzut oraz tekstyliów dziecięcych, które mogą zdefiniować na nowo wygląd salonu czy sypialni.

Narzuty na kanapę i fotele – sposób na szybką odmianę wnętrza

Często zdarza się, że nasze kanapy i fotele, chociaż są bardzo wygodne i funkcjonalne, to nie wyglądają najlepiej. Zarysowania, pęknięcia, zmechacenia czy niedające się sprać plamy na tapicerce z łatwością można zakryć dzięki zastosowaniu rozwiązania, jakim są tekstylne narzuty na kanapę i fotele. Jest to też świetna opcja dla właścicieli zwierzaków, które uwielbiają spędzać czas razem z nami, ale niestety pozostawiają po sobie również sierść i brud. Intensywne kolory i ciekawe faktury świetnie odświeżą salon, a dodatek frędzelków czy puszystego włosa może dodać sielskiego klimatu i przytulności.

Narzuty na łóżko do sypialni – czy tego się jeszcze używa?

Chociaż dawniej można było znaleźć je w większości sypialni, to współcześnie straciły nieco na popularności. Jednak dzięki modzie na styl retro oraz jak największą oryginalność, narzuty na łóżko do sypialni ostatnio znów powracają na fali popularności i coraz częściej spotyka się je nie tylko na hotelowych łóżkach, ale również w sypialniach w naszych domach. Potrafią one naprawdę odmienić wnętrze pomieszczenia sypialnego: dodać mu przytulności, romantyczności i zależnie od wybranego koloru, doniosłości lub sprawić, że będzie ono weselsze i bardziej przyjazne. Są też praktyczne w praniu i pozwalają wygodnie spędzać czas na łóżku w ciągu dnia, nie narażając pościeli na zabrudzenia,

A co z pościelami i kocykami dla dzieci?

A kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny, razem z nim przybywa nam również przeznaczonych specjalnie dla niego tekstyliów. Chodzi oczywiście o pościele i kocyki dla dzieci, które mają zapewnić mu ciepło, bezpieczeństwo i kolorowe sny. Dlatego muszą nie tylko pięknie wyglądać, ale również być wykonane z najwyżej jakości materiałów, najlepiej oddychających i miłych w dotyku. Chociaż wszelkiego rodzaju kocyki dla maluchów dedykowane są raczej dla pokojów dziecięcych, to najczęściej przemieszczają się wraz z szkrabem po całej powierzchni mieszkalnej, dlatego warto zadbać o to, by były dobrej jakości i solidnie wykonane, co pozwoli na ich maksymalne eksploatowanie i świetny wygląd przez długi czas.